Ervis Bregu,fitoi 25 000 euro ne Kush do t bhet Milioner (VIDEO)

Shko posht

Super Ervis Bregu,fitoi 25 000 euro ne Kush do t bhet Milioner (VIDEO)

Mesazh nga D3M1 prej Tue Mar 13, 2012 5:09 pm


Ervis Bregu ka arritur t′u prgjigjej sakt 14 pyetjeve t
parashtruara n lojn Kush do t bhet Milioner n TV Klan duke fituar
25.000 euro, njofton Portali Albeu.com.
Gjat emisionit t fundit, Ervisi ishte i vetmi q dha prgjigje t
sakt n pyetjen pr gishtin e shpejt, pyetjet e para i kaloi me
vshtirsi, ndrsa pyetjet m t vshtira i kaloi me lehtsi, duke
treguar njohuri dhe interpretim t qart.

Kshtu, Ervisi arriti deri n pyetjen e 13-t. Ndrkoh drama,
tensioni dhe showi vazhdoi sonte ku Ervisi pas shum dilemave iu
prgjigj sakt edhe pyetjes s 14-t.

N pyetjen e 15-t, Ervisi nuk ishte i sigurt dhe pr t mos
rrezikuar shumn e fituar, vendosi t trhiqej duke marr me vete 25.000
euro.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Ervis Bregu,fitoi 25 000 euro ne Kush do t bhet Milioner (VIDEO)

Mesazh nga Nora prej Thu Mar 15, 2012 4:11 pm

E kom ndjek shum i meqnur ishte Ervisi bravoo bravoo

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi