N Facebook zbuluan se jan t martuara me t njjtin burr

Shko posht

Super N Facebook zbuluan se jan t martuara me t njjtin burr

Mesazh nga Daffina prej Wed Mar 14, 2012 12:35 pm

Dy gra amerikane kan zbuluar se jan t martuara pr t njjtin mashkull pasi njrs prej tyre n Facebook iu paraqit emri i gruas tjetr n listn e njerzve t cilt ndoshta i njihni, njoftoi prokuroria amerikane.

Si njoftojn mediat amerikane, bashkshortja me t ciln burri nj koh t gjat nuk ishte n kontakt, klikoi n link dhe zbuloi faqen e Facebookut me foto t iftit tjetr me tortn e martess, thuhet n dokumentet e prokuroris s shtetit Washington.

Pas ksaj ajo iu drejtua autoriteteve.

Alan O′Neill, i cili punon si roje burgu, u akuzua pr bigami dhe do t detyrohet t paraqitet para gjykats nga fundi i ktij muaji.

Ai ishte martuar m 2001 me emr t tij t vjetr Alan Franck, m 2009 u shprngul, ndryshoi emrin dhe u martua srish, pa e prishur martesn e par.

Nse shpallet fajtor, roja i burgut do t detyrohet t kaloj nj vit burg n qeli.


_________________
Nuk dua pasuri, por dinjitet dhe krenari..
Daffina
Daffina
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3911
Vendbanimi: : Kosov
Aktiviteti :
N Facebook zbuluan se jan t martuara me t njjtin burr Left_bar_bleue100 / 100100 / 100N Facebook zbuluan se jan t martuara me t njjtin burr Right_bar_bleue

Registration date : 01/03/2010

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi