E fut gjarprin nga hunda, e nxjerr nga goja (VIDEO)

Shko posht

Super E fut gjarprin nga hunda, e nxjerr nga goja (VIDEO)

Mesazh nga D3M1 prej Fri Mar 16, 2012 1:10 pm


Nj ndr shfaqjet m interesante q mund t kemi par deri m sot. Nj
27-vjear nga India i quajtur Manoharan, ka realizuar n nj televizion
nj shfaqje t tmerrshme ndrsa ai fut n hund gjarprin dhe m pas e
nxjerr t njjtin nga goja. /albeu.com/


Ju ftojm t ndiqni kt shfaqje interesante:

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi