Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula fejohen zyrtarisht, shkembejn unazat

Shko posht

Super Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula fejohen zyrtarisht, shkembejn unazat

Mesazh nga D3M1 prej Sat Mar 17, 2012 8:24 pm

Kemi disa jave qe jemi pasionuar shume pas historise se dashurise se
Ledi Vulajt dhe Dafina Zeqirit. Po i ndjekim hap pas hapi dhe kemi
mesuar se javen e kaluar midis tyre ka ndodhur pikerisht ajo qe ne, ne
gjuhen popullore, e quajme shkembim unazash.

Ne nje ambient shume familjar, mes shume pak te pranishmeve, Ledri
dhe Dafina kane realizuar nje fejese tradicionale shqiptare. Lajmi na ka
mberritur nga nje burim i afert i me ciftin, i cili ka konfirmuar se
si Ledri ashtu dhe Dafina jane shume te lumtur me vendimin qe kane marre
dhe qe ka qene fryt i dashurise se madhe qe kane per njer-tjetrin.Ne fakt, per Dafinen kjo nuk eshte hera e pare qe e provon fejesen,
pasi tashme te gjithe e njohin historine e saj me Krenarin, me te cilin
ishte fejeur per kater vjet, historia e cila perfundoi vetem kater muaj
me pare.

Ndersa Ledri, i cili nga te gjithe njihet si nje Don Zhuan, qe ka
pasur shume marredhenie me femrat, por asnje serioze, e ka per here te
pare hedhjen e nje hapi te tille te rendesishem. Miqte e tij thone qe
Dafina ia ka pushtuar zemren dhe ai nuk e ka menduar dy here perpara se
te hedhe nje hap te tille te rendesishem.

Gazeta Paloma


_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi