Busta Rhymes, koncert tjetėr nė Kosovė?

Shko poshtė

Super Busta Rhymes, koncert tjetėr nė Kosovė?

Mesazh nga Nora prej Thu Mar 22, 2012 8:37 amNjeriu i cili realizoi koncertin mė tė mirė nė karrierėn e tij nė Kosovė njė vit mė parė, Busta Rhymes, ėshtė duke kėrkuar qė nė turneun europian tė pėrfshihet dhe njė datė pėr Prishtinėn.
Nexhat Morina, promoteri i njohur shqiptar ka deklaruar pėr Telegrafin se ka biseduar personalisht me menaxhmentin e Busta Rhymes dhe me vet reperin, i cili thotė se ka ende ‘trauma’ nga Kosova.

“Busta ėshtė duke kėrkuar njė koncert tjetėr nė Kosovė. Turneu i tij evropian mbahet gjatė verės dhe jam nė bisedime me kompaninė Next Level qė Busta tė konfirmohet sa mė shpejtė pėr njė datė nė njė koncert i cili do tė mbahej nė ambient tė hapur dhe me dhjetėra mijėra fansa”, theksoi Morina.

Busta Rhymes njihet pėr hitet e tij “Arab Money” dhe “Look At Me Now”, ndėrsa prillin e vitit tė kaluar shfaqi performancėn mė tė mirė deri tani nė koncertet e organizuara nga artistėt ndėrkombėtarė nė Kosovė.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HEalwQI1eNI[/youtube]

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Busta Rhymes, koncert tjetėr nė Kosovė?

Mesazh nga GentleMan prej Thu Mar 22, 2012 10:08 am

paska mu kall prishtina edhe iher :) phuu aferim :)

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi