Shpiket ora qe vihet ne thorin e gishtit

Shko posht

Super Shpiket ora qe vihet ne thorin e gishtit

Mesazh nga Nora prej Fri Mar 30, 2012 5:25 pm

Shpiket ora qe vihet ne thorin e gishtit Ora-ne-thua-300x225

Ka dale ne treg tashme nje ore e vecante, ndryshe nga te gjitha te tjerat. Kjo ore vendoset ne thorin e gishtit te madh te dores dhe ndizet sapo shtyp thorin duke te te treguar oren & daten.

Kjo ore eshte shume praktike & e vecante ne llojin e vete

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Shpiket ora qe vihet ne thorin e gishtit Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Shpiket ora qe vihet ne thorin e gishtit Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi