Magjistari heq dhe e rikthen kokn (VIDEO)

Shko posht

Super Magjistari heq dhe e rikthen kokn (VIDEO)

Mesazh nga D3M1 prej Tue Apr 03, 2012 1:08 pm


Videoja e publikuar n Youtube i ka ln pa fjal prdoruesit e
internetit n mbar botn. Nj iluzionist japonez po udit botn me
trukun e tij.


Duket sikur magjistari japonez sfidon t gjith kolegt e tij me
magjin e heqjes s koks s vet, nj truk q nuk sht par
ndonjher m par nga iluzionistt.
Ai e heq kokn e vet, ecn me t n dor e m pas e rikthen n vend.

N video shfaqen t pranishmit e tmerruar nga hileja e iluzionistit.
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi