Avira bleu kompanin SocialShield

Shko posht

Super Avira bleu kompanin SocialShield

Mesazh nga D3M1 prej Mon Apr 09, 2012 8:59 pm


Prodhuesi gjerman i softuerit t siguris, Avira, bleu kompanin
SocialShield, e specializuar pr softuerin pr mbikqyrjen e prdorimit
t rrjetave shoqrore.
SocialShield zhvillon softuerin i
cili kryesisht i dedikohet prindrve, duke ua mundsuar mbikqyrjen e
aktiviteteve t fmijve t tyre n rrjetat shoqrore. SocialShield
mbikqyr rrjetat e shumta shoqrore, duke prfshir Twitter, Facebook,
Google+, MySpace, dhe FormSpring, duke mbikqyrur aktivitetet n t
cilat ka qasje duke lajmruar prindrit kur ngritt flamuri i kuq.

Avira synon t prfshij SocialShield n versionin pa pages t pakos
s vet t siguris, i cili n mbar botn ka rreth 100 milion
shfrytzues.

Detajet financiare dhe koha kur SocialShield do t integrohet n produktet e Aviras nuk jan publikuar.
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi