Michelle tradhton Barack Obamn?

Shko posht

Super Michelle tradhton Barack Obamn?

Mesazh nga D3M1 prej Wed Apr 11, 2012 4:54 pm


N nj koh kur sondazhet aktuale e rikonfirmojn President t
SHBA-ve, pr Barack Obamn ka lindur nj tjetr telash. Sipas revists
amerikane, Globe Magazine, bashkshortja e tij Michelle e tradhton
njeriun q drejton shtetin m t fuqishm n bot.
Revista amerikane shkruan se Zonja e Par e SHBA-ve ka lidhje me nj
agjent special. Sipas Globe Magazine, pas investigimeve t thella t
reporterve t saj, sht msuar se marrdhnia e iftit presidencial
sht tronditur nga nj telefonat n mesnat gjat udhtimit t
Michelle-s n Las Vegas. Pas ksaj, pati nj debat mes Zonjs s Par
dhe Presidentit amerikan. Pr kt shtje kan shkruar edhe shum media
t tjera, t cilat duke iu referuar ksaj reviste, aludojn se n
martesn e iftit Obama mund t ket stuhi q mund t ojn edhe n
ndonj divorc t mundshm.
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi