Policia heton Baba Stars?

Shko poshtė

Super Policia heton Baba Stars?

Mesazh nga D3M1 prej Wed Apr 11, 2012 4:56 pm


Policia e Kosovės nuk ka qenė nė gjendje tė konfirmojė pėr
agjencinė e lajmeve Kosovapress nėse ėshtė duke e hetuar anėtarėt e
labelit “Baba Stars” pėr spotin e tyre “High”, nė tė cilin xhirimet janė
bėrė nė njė plantacion marihuane.

Paraqitja e anėtarėve tė Baba Stars, konkretisht tė Tingullit tė 3NT
dhe tė Skillz nė disa fusha tė Lazaratit “tė gjelbėruara” nga marihuana,
mund t’u kushtojnė atyre me ndonjė hetim tė mundshėm nga Policia e
Kosovės.

Nė klipin e kėngės “High”, i publikuar para disa muajve, shiheshin
pjesėtarė tė grupit “Skillz” dhe grupit “Tingulli 3nt” duke tymosur
marihuanė nė njė fushė tė mbjellė me hashash.

Klipi ėshtė edhe nė Youtube, por qė nuk mund tė shikohet nga persona
qė nuk kanė profil tė hapur aty dhe konsiderohet i ndaluar pėr ata qė
janė nėn moshėn 18 vjeēare.

Zėdhėnėsi i Policisė sė Kosovės, Brahim Sadriu, ka thėnė se policia
pėrdor mediat si burim informacioni pėr tė gjitha rastet kur konsideron
se nė njė pamje ose njė incizim personat e caktuar kanė rėnė ndesh me
ligjin ose kanė bėrė njė veprim tė kundėrligjshėm. Megjithatė, kur ėshtė
pyetur pėr kėtė klip, ai nuk ka pohuar as mohuar se policia ėshtė duke
hetuar kėtė rast.

“Sa i pėrket specifikisht pėr rastin nuk mund tė flasim pėr shkak se
momentalisht ne si zyre nuk kemi informacione nėse ka hetime ose nuk ka
hetime”, ka thėnė Sadriu pėr Kosovapress.

“High” ėshtė xhiruar nė Lazarat dhe nė Tiranė nga “Max Production”.
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi