Lind fmija me gjasht kmb

Shko posht

Super Lind fmija me gjasht kmb

Mesazh nga D3M1 prej Sun Apr 15, 2012 9:54 pm


N qytetin Shukur n Pakistan ka ndodhur nj udi e rrall, lindi nj
fmij i shndosh me gjasht kmb. Mjekt deklarauan se edhe fmija
edhe e ma jan shndosh e mir, mirpo pr fmiun e lindur duhet nj
kujdes i posam pr arsye t rrezikut nga infeksionet, raporton portali
All Voices.


Babai i fmijs Imran Sheik, i cili punon si teknik medicinal n
rentgen, nuk ka mundur t besoj kur ka marr vesh lajmin dhe ka mbetur i
tronditur nga lajmi.

Mjekt atij i shpjeguan se me an t intervenimit kirurgjik mund t hiqen kmbt q jan t teprta.
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi