“Ringjallet” Tupac Shakur

Shko poshtė

Super “Ringjallet” Tupac Shakur

Mesazh nga D3M1 prej Mon Apr 16, 2012 10:45 pm


Snoop Dogg dhe DR. Dre e kanė “rikthyer” nga vdekja reperin
Tupac Shakur pėr njė paraqitje tė pėrbashkėt nė skenė nė vikendin e parė
tė Festivalit Coachella, tė dielėn mbrėma.
2Pac ėshtė
paraqitur si njė hologram nė skenėn e festivalit pas njė performance
pėrkujtimore tė hitit tė tij “California Love” dhe, pas njė interpretimi
“tė frikshėm” solo tė kėngės “Hail Mary”, yllit tė ndjerė i janė
“bashkuar” edhe Snoop dhe Dr Dre nė kėngėn “Ain't Nothin' Like A Gangsta
Party”.Snoop-i i vėrtetė (nė tė majtė) dhe 2Pac i vizualizuar (nė tė djathtė) duke performuar sė bashku

Nė skenėn e festivalit janė ngjitur edhe reperė si Eminem, 50 Cent,
Wiz Khalifa dhe Kendrick Lamar, ndėrsa atyre u ėshtė bashkuar edhe
Warren G pėr tė nderuar reperin tjetėr tė ndjerė Nate Dogg.

Snoop ka performuar hitin “Ain't No Fun (If the Homies Can't Have
None)” me Warren G, derisa nė prapavijė janė shfaqur foto tė Nate Dogg .

Eminem ka kėnduar kėngėn “I Need a Doctor” menjėherė pasi u bė
nderimi pėr Tupac Shakur dhe mė pas i ėshtė bashkuar mentori tė tij Dr.
Dre pėr kėngėn “Forgot About Dre”.

50 Cent ėshtė ngjitur nė skenė me anėtarin e G-United, Tony Yayo, pėr
njė performancė tė “P.I.M.P.” dhe “In Da Club”, dhe Wiz Khalifa i ėshėt
bashkuar Snoopit pėr tė performuar hitin tjetėr “Young & Wild &
Free”.

Artistėt do t’i pėrsėrisin performancat e tyre edhe vikendin e ardhshėm (20-22 prill).

Paraqitja nė versionin “e shpirtit” e Tupac ka nxitur reagime tė
pėrziera nga fansat, njė pjesė e tė cilėve nuk u ka pėlqyer kjo gjė,
edhe pse pjesa mė e madhe kanė qenė tė ngazėllyer nga kjo mėnyrė e
nderimi qė i ėshtė bėrė reperit.

Nė vazhdim video e performancės sė “tė ringjallurit” Tupac Shakur, tė shoqėruar nė skenė nga Snoop e Dr. Dre.
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi