Rriten vjedhjet e iPhone dhe iPad

Shko posht

Super Rriten vjedhjet e iPhone dhe iPad

Mesazh nga D3M1 prej Sun Apr 22, 2012 9:36 pm


Kriminelt gjithmon kan pasur nj interes t shtuar pr
produktet e Apple, pasi q ato jan t shtrenjta dhe t krkuara shum
nga prdoruesit n treg.
Kt vit, vjedhjet e iPhone dhe tabletve iPad jan rritur pr 44 pr qind n New York t SHBA-ve.

Deri m 15 prill, n qytetin m atraktiv t SHBAs jan
kryer 1,196 vjedhje t ktyre pajisjeve mobile, krahasuar me 831 sa
ishin kryer gjat vitit t kaluar.
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi