Tupac sht i gjall dhe jo vetm n hologram

Shko posht

Super Tupac sht i gjall dhe jo vetm n hologram

Mesazh nga D3M1 prej Mon Apr 23, 2012 4:39 pm


Tupac mund t jet i gjall, thot ish- drejtuesi i studios
regjistruese Death Row Records, Suge Knight.Moguli i rap-it, q ishte n
timon kur artisti u qllua n vitin 1996, tha se ai nuk ishte i bindur
se kngtari ka vdekur.Tupac Shakur, q ishte 25 vje kur u vra n Las
Vegas, u ngjall javn e shkuar n sken prmes holograms.


Performanca realistike trhoqi plot 75 mij fansa, q besonin se
rapper-i ishte i gjall, nisur edhe nga teorit e shumta konspirative
rreth vdekjes s tij.

Knight thot se ai asnjher nuk e pa trupin e kngtarit pas vdekjes, pavarsisht se ishte aty at nat.

Askush nuk e ka par Tupac t vdekur, tha ai.

Knight, q ka historit e tij me drejtsin pasi sht arrestuar disa
her, ishte akuzuar se ka paguar vet pr vrasjen e Tupac, nj akuz q
e ai e ka hedhur posht.
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi