BabaStars vs Noizy, kush k e rrahu? (video)

Shko posht

Super BabaStars vs Noizy, kush k e rrahu? (video)

Mesazh nga D3M1 prej Fri Apr 27, 2012 2:50 pm


Reperi nga Shqipria, Noizy, ka shfrytzuar profilin e tij n
Facebook pr t demantuar se ai sht rrahur nga BabaStars. Ai ka
postuar edhe nj video, ku shfaqet shndosh e mir dhe ku po ashtu
shfaq nj stoli t nj prej antarve t BabaStars. T njjtn gj m
von e kan br edhe kta t fundit, me Ledrin q e ka ftuar Noizyn pr
duel tjetr n Zurich.
Ngjarja e cila besohet t ket
ndodhur n aeroportin e Zurichut n ora 9:00 t mngjesit ka pasur pr
protagonist antart e labelit BabaStars dhe reperin e OTR, Noizyn,
ashtu si nj mik t ktij t fundit. Burimet e Telegrafit kan
konfirmuar se Noizy ka psuar lndime dhe se sht rrahur nga BabaStars,
por kt e ka demantuar reperi kontravers.

N Zurich n gjendje shum t mir. Thuju atyre ta bjn nj video
tani pasi Noizy e bri hahahahahha, sht shprehur Noizy n profilin e
tij n Facebook.

M posht mund t shihni dhe videon n t ciln Noizy reklamon
pjest e trupit t tij n ora 15:00, vetm 20 minuta pas lansimit t
lajmit nga ana jon. Noizy n kt video po ashtu ka shfaqur nj stoli e
cila besohet se i takon nj prej figurave kryesore t BabaStars,
Ledrit.

Nga ana tjetr, disa or pas rrahjes, antari i BabaStars, Visar
Shala, ka postuar nj fotografi ku sht shfaqur shndosh e mir dhe pa
shenja nga rrahja. Pos Visarit, n Twitter sht shprehur edhe Ledri, i
cili ka shkruar:

A osht bajram sot a?! Se i kena pre dy kurbana pr hapjen e
Duplex-Club n Zurich Mo-fo City1 haha Thats Whats Up, BabaStars, ka
theksuar Ledri duke i quajtur antart e OTR, Noizyn dhe Onzinon si
kurban pas rrahjes.

Kshtu, ende nuk dihet sakt se kush k e ka rrahur, por nj gj sht
e sigurt Prarjet dhe konfliktet mes reperve shqiptar jo q do t
ndalen, por vetm sa jan intensifikuar pas ktij incidenti.

Video nga Noizy:Video nga BabaStars:_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi