Vdes nė bunkerin qė e ndėrtoi pėr t’i mbijetuar fundit tė botės

Shko poshtė

Super Vdes nė bunkerin qė e ndėrtoi pėr t’i mbijetuar fundit tė botės

Mesazh nga D3M1 prej Mon Apr 30, 2012 5:37 pm


Peter Keller punoi pėr tetė vjet pėr tė ndėrtuar njė bunker. Mė pas
filloi tė hiqte ushqime mėnjanė, pėr t’i ēuar nė bunker, tė cilin e
ndėrtoi sepse besonte se mund ta shpėtonte nga fundi i botės. Por, njė
njė moment depresiv, ai vraua gruan dhe vajzėn e tij, ndėrsa mė pas
shkoi dhe u vetėvra nė bunkerin qė e kishte ndėrtuar pikėrisht pėr t’i
mbijetuar fundit tė botės. Shumė amerikanė nė fakt, siē raportojnė
mediat, kanė nisur tė marrin masa pėr fundin e botės, pasi besojnė se ai
ėshtė i afėrt.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Vdes nė bunkerin qė e ndėrtoi pėr t’i mbijetuar fundit tė botės

Mesazh nga GentleMan prej Tue May 01, 2012 9:34 am

hahahahaahaahaha.. ja nisen prap aaa
ncncncn i qmenden popullin amerikan.. shum besojn ne fund botes.. ti dhe gjdo njani eka fundin e botes.. 100 vjet!!

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Vdes nė bunkerin qė e ndėrtoi pėr t’i mbijetuar fundit tė botės

Mesazh nga Zyma prej Fri May 04, 2012 8:40 pm

E tmerrshme

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 35
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Vdes nė bunkerin qė e ndėrtoi pėr t’i mbijetuar fundit tė botės

Mesazh nga Albii prej Sun May 13, 2012 9:31 pm

Eshte per tu friksu shum sheja veq jane paraqite edhe simbas fes :Nukdi:
avatar
Albii
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 554
Aktiviteti :
1 / 1001 / 100

Registration date : 18/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Vdes nė bunkerin qė e ndėrtoi pėr t’i mbijetuar fundit tė botės

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi