Facebook mė 901 milionė pėrdorues

Shko poshtė

Super Facebook mė 901 milionė pėrdorues

Mesazh nga D3M1 prej Wed May 02, 2012 10:51 am


Dy muaj mė parė, Facebook zbuloi se kishte arritur tė grumbullonte
845 milionė pėrdorues dhe 500 milionė pėrdorues aktivė tė pėrditshėm.
Tani Facebook raporton se ka arritur tė grumbulloj 901 milionė
pėrdorues dhe 526 milionė pėrdorues aktivė. Gjithashtu vlen tė theksohet
edhe pėrdorimi i Facebook nė telefona, ku 488 milionė pėrdorues e
pėrdorin Facebook-un nė telefon.

Facebook, gjithashtu bėri tė ditur se bėhen rreth 3.2 miliardė komente nė ditė, dhe rreth 300 milionė fotografi tė reja nė ditė.

Me pak fjalė, Facebook ėshtė ende duke pėrjetuar rritje shumė tė fortė.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi