Noizy: I kam rrahur BabaStars

Shko posht

Super Noizy: I kam rrahur BabaStars

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Fri May 04, 2012 5:45 amReperi i labelit OTR, Noizy, ka deklaruar n nj intervist se ai nuk sht prekur nga antart e rivalve t BabaStars, duke shtuar se ishte ai q i shkeli disa prej tyre.
Noizy ka folur pas incidentit q ndodhi t premtn e kaluar n aeroportin e Zurichut, duke thn se ka krkuar videon nga policia n mnyr q t dshmoj se kush k e ka rrahur.

Ata jan femra, ata nuk m kan rrahur. Ata kan telefonuar menjher gazetart e tyre dhe kan lansuar lajme kinse e kan rrahur Noizyn dhe Noizy ka lndime t rrnda. Ata nuk ma kan prekur fijen e flokut dhe un kam krkuar edhe videon nga policia, n mnyr q t dshmoj se kush k e ka shkelur, ka potencuar Noizy.

M tej reperi i njohur me emrin e vrtet Rigels Rajku tha se gjithka do t ishte ndryshe po q se do t ishin rrahur n numr t barabart, teksa ka tallur rivalin e tij Getin, duke i thn se qaforrja e tij i shkon m shum qenit t tij pitbull se sa vet tij.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi