Rita Ora, n mesin e 100 femrave m seksi n bot

Shko posht

Super Rita Ora, n mesin e 100 femrave m seksi n bot

Mesazh nga D3M1 prej Fri May 04, 2012 12:17 pm


Kngtarja e re shqiptare-britanike Rita Ora sht br e njohur
kohve t fundit si kngtare e klasit t par n nivel bote. Por se ajo
hyn n mesin e femrave m seksi n bot tregon anketa e fundit e
revists britanike FHM.


Rita vrtet n kt toplist z vetm vendin 94-t, por edhe kjo nuk
sht keq, pasi q aty gjendet n nj shoqri femrash ndr m t bukurat
n bot. Si shembull, modelja e njohur Irina Shayk, mikesh e Ronaldos,
gjendet nj vend m posht se ajo, n vendin e 95-t!

Lista sht ndrtuar n baz t votave q kan dhn lexuesit meshkuj
t ksaj reviste dhe n krye t saj sht Tulisa Contostavlos e
spektaklit britanik XFactor. E dyta sht kngtarja Cheril Cole dhe e
treta, Rihanna.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi