Ja cilat jan 10 femrat m llokum dhe m seksi n bot

Shko posht

Super Ja cilat jan 10 femrat m llokum dhe m seksi n bot

Mesazh nga D3M1 prej Fri May 04, 2012 4:49 pmN Britani vijojn renditjet pr femrat m seksi n bot. Pas
revists FHM, ka qen prestigjiozja Sun, e cila ka br nj renditje
pr 10 femrat m seksi. Renditja sht br pas nj sondazhi me lexuesit
e ksaj t fundit.N vend t par t renditjes qendron aktorja Mila Kunis, ndrsa
renditjen e mbyll modelja Kate Upton. Ja kush jan 10 femrat m seksi n
bot, sipas lexuesve t Sun, ndrsa sipas renditjes ndodhen edhe
fotot e tyre:
1. Mila Kunis

2. Cheryl Cole

3. Georgia Salpa

4. Kelly Brook

5. Kim Kardashian

6. Scarlett Johansson

7. Tulisa

8. Michelle Keegan

9. Megan Fox

10. Kate Upton


_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi