Luani labirintin n 3D Google Maps

Shko posht

Super Luani labirintin n 3D Google Maps

Mesazh nga D3M1 prej Fri May 04, 2012 4:55 pmGoogle Maps nn emrin Google Maps Cube, q sht pritur pr nj koh t gjat tani sht lshuar. Objekti i lojs sht q t rrotullohet nj top i vogl prgjat nj qyteti n Google Maps dhe t arrihet caku i caktuar. Nse arrini q ta orientoni topin n vendin e caktuar koha juaj do t paraqitet dhe do t mund t kaloni n nivelin tjetr.sht mjaft e thjesht pr tu luajtur. Loja sht e thjesht: duke prdorur kursorin, prdoruesi udhzon deri tek nj vend i caktuar prgjat rrugve n hart n aq pak koh sa sht e mundur.
Jan tet nivele q prfshin harta n Manhatn, San Francisco, Paris, Londr, Tokio, Las Vegas, qendra tregtare e Ameriks dhe nj hart e zakonshme me pjes t llojllojshme t t gjitha qyteteve t ndryshme t kombinuara.
Deri m tani, koha m e shpejt e arritur sht 2 minuta e 45 sekonda. Nse mendoni se jeni aq t aft sa t mund ta thyeni kt rekord, ather provojeni. Edhe nse nuk jeni aq t mir n t, srish mund ta provoni, pasi q mund t jet nj argtim i kndshm. Klikoni ktu pr ta luajtur kt loj online.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi