Rihanna thyen rekord t ri

Shko posht

Super Rihanna thyen rekord t ri

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Fri May 04, 2012 10:53 pmPop ylli, Rihanna, ka thyer nj tjetr rekord at t numrit t klikimeve pas 24 orve t para t lansimit t videoklipit t ri.
Videoklipi i ri Where Have You Been ka prekur fansat e kngtares an e mban bots, sidomos kur kemi t bjm me gjinin femrore. Dhe kshtu, nuk mungon as suksesi, pasi VEVO ka konfirmuar n faqen zyrtare n Facebook se Rihanna ka thyer rekord t ri.

Prgzime Rihannas pr thyerjen e rekordit t videos m t klikuar brenda 24 orve n VEVO me 4,937,281 klikime. Where Have You Been sht hit i madh, shkruan n komunikatn e VEVO n Facebook.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi