Unikkatili, kng t re me Presionin

Shko posht

Super Unikkatili, kng t re me Presionin

Mesazh nga D3M1 prej Sun May 06, 2012 8:06 pm

Unikkatili, kng t re me Presionin F.0506150230360_m
sht konfirmuar edhe zyrtarisht tashm se babai i repit
shqiptar, Viktor Paloka i njohur si Unikkatili, do t lansoj kngn e
tij t re n bashkpunim me antarin tjetr t grupit TBA, Presionin.
Kt pr Telegrafin
e kan konfirmuar s pari agjenti i njohur shqiptar Nexhat Morina dhe
m pas edhe vet menaxhmenti i Unikkatilit, q ka paralajmruar kngn e
re.

Ende nuk dihet titulli i kngs s re t Unikkatilit n bashkpunim
me Presionin, por ajo pritet q t lansohet n fund t ktij muaji apo
n fillim t muajit qershor.

_________________
Unikkatili, kng t re me Presionin D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Unikkatili, kng t re me Presionin Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Unikkatili, kng t re me Presionin Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi