Rita Ora ndez skenėn e Londrės me veshje hot

Shko poshtė

Super Rita Ora ndez skenėn e Londrės me veshje hot

Mesazh nga D3M1 prej Mon May 07, 2012 10:11 am

Ylli 21-vjeēar ka vendosur tė festojė sė bashku
me fansat nė klubin e natės “GAY” nė qendėr tė Londrės. Kėngėtarja Rita
Ora ka dalė nė skenė dhe duket se e ka pushtuar atė duke kėnduar disa
nga kėngėt qė do dalin nė albumin e saj mė tė ri.
Rita Ora ndez skenėn e Londrės me veshje hot  Ritaaa
E
veshur me njė palė pantallona super tė shkurtra dhe me taka shumė tė
lart,a Rita ka ekspozuar disa pjesė tė trupit mė tepėr se sa duhet.

pranishmit nė klub duket se kanė qenė gjatė gjithė kohės shumė tė
entuziazmuar nga performanca e saj dhe nė njė moment tė caktuar ajo ka
ftuar disa nga fansat qė tė kėrcenin sė bashku me tė.
Kohėt
e fundit kėngėtarja ka qenė shumė e zėnė pasi ka promovuar albumin e
saj nė Los Angelos javėn e kaluar dhe kėtė javė ėshtė kthyer sėrish nė
Londėr. Falė fansave dhe punės sė saj kėnga e saj ėshtė nė vend tė parė
nė iTunes sot.
“Falė jush albumi dhe kėnga
ime kanė arritur vendin e parė nė iTunes. Shumė faleminderit pėr
mbėshtetjen”, ka shkruar Rita nė Twitter.

_________________
Rita Ora ndez skenėn e Londrės me veshje hot  D3m1
Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Rita Ora ndez skenėn e Londrės me veshje hot  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rita Ora ndez skenėn e Londrės me veshje hot  Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi