Michael Jackson ka urdhėruar vrasjen e vėllait?

Shko poshtė

Super Michael Jackson ka urdhėruar vrasjen e vėllait?

Mesazh nga D3M1 prej Mon May 07, 2012 7:59 pm

Michael Jackson ka urdhėruar vrasjen e vėllait? F.0507174640781_m
Mbreti i muzikės pop, Michael Jackson, kishte urdhėruar vrasjen e
vėllait tė tij Randy – ka deklaruar truproja e tij Matt Fiddles.
Sipas
truprojės, kėngėtari i ndjerė me vite tė tėra kishte qenė “nė luftė” me
vėllanė e tij, ndėrkaq Fiddles ka pohuar se paranoja dhe barnat kishin
rezultuar me dėshirėn e Jackson qė vėllai i tij tė vdiste.

“Michael me vite ka qenė i zėnė me vėllanė. Ata dėshironin qė ai tė
merrte pjesė nė turne dhe tė nėnshkruante njė kontratė tė vlefshme 500
milionė dollarė. Deri nė vitin 2005, Mbreti i popit ka shfrytėzuar
shėrbimet e truprojave nga kombet islame. Ai u bė aq paranoik saqė e ia
ndaloi familjes qė ta vizitojnė”.

“Kulmi ishte kur Randy ėshtė pėrpjekur me dhunė qė tė depėrtojė nė
mes tė truprojave qė tė flasė me Michaelin nė njėrėn nga shtėpitė e
marra me qira. Mbreti i popit urdhėroi vrasjen e vėllait tė tij. Mendjen
e kishte tė turbulluar nga barnat, ndėrsa Randy fatmirėsisht mbeti
gjallė”, ka treguar Fiddles.

_________________
Michael Jackson ka urdhėruar vrasjen e vėllait? D3m1
Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Michael Jackson ka urdhėruar vrasjen e vėllait? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Michael Jackson ka urdhėruar vrasjen e vėllait? Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi