Anonymous hackon mbi 55,000 llogari ne twitter

Shko posht

Super Anonymous hackon mbi 55,000 llogari ne twitter

Mesazh nga D3M1 prej Tue May 08, 2012 9:44 pm


Sot hacker-at Anonymous kane hackuar me shume se 55,000 llogari twitter-i.

Vertete eshte shume shokuese te shohesh nje numer kaq te madh llogarish
Twitter-i te hackuar. Pervec se ato te perdoruesve te thjesht gjthashtu
dhe llogarite e personave te famshem kane rene pre e ketij sulmi.

"Platforma mikroblogging eshte i vetedijshm per kete hack dhe po merren hapat e nevojshem per te mbrojtur(ruajtur) llogarite e ketyre njerezve nga ndonje aktivitet me qellim dashakeqes" tha nje punonjes i brendshem i Twitter.

Ishte vertete nje numer i madh, 55,000 llogari, saqe hakerave u mori pes faqe ne Pastebin per te publikuar te dhenat.

Per tu siguruar nqs llogaria juaj eshte hackuar, klikoni keto 5 linke
dhe gjeni llogarine tuaj thjesht duke shtypur (CTRL F) ne shfletuesin
tuaj dhe shkruani e-mail .

1. http://pastebin.com/Kc9ng18h
2. http://pastebin.com/vCMndK2L
3. http://pastebin.com/JdQkuYwG
4. http://pastebin.com/fw43srjY
5. http://pastebin.com/jv4LBjPX

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi