Kosova Hackers Crew sulmon webfaqen e Radio Televizonit Rus

Shko posht

Super Kosova Hackers Crew sulmon webfaqen e Radio Televizonit Rus

Mesazh nga D3M1 prej Wed May 09, 2012 8:30 am


Grupi Kosova Hackers Crew sulmon webfaqen zyrtar t Radio Televizonit t Rusis www.tvyanaul.ru dhe n t kishte ln kt porosi:


#Message for AntiALBANIAN People ...
Ju Mendoni q KOSOVA nuk sht ende e pavarur
E keni gabim , Sepse Pavarsia e Kosovs sht shpallur , M 17 shkurt t vitit 2008
Mitrovicn nuk e shesim, Mitrovica sht e jona si gjithmon
Ne nuk duam paqe me ju, sepse ne i urrejm skllevrit.
Data e "17 Shkurtit" po i afrohet pr t bashkuar t gjith shqiptart
Amanet e kom prej shqipes ta ruj venin tem.
Hacked by ; UnikHacker - AcK3rMan. - bLacKc00d3R - MuLTi-Acidi - aLphabeT / KHC/

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi