Adobe Creative Suite 6, n dispozicion

Shko posht

Super Adobe Creative Suite 6, n dispozicion

Mesazh nga D3M1 prej Thu May 10, 2012 9:35 am


Softueri Adobe Creative Suite 6 tani sht n dispozicion, ku do t
prfshihen nj gam t lshimeve t reja dhe t fuqishme si Photoshop,
InDesign, lllustrator, Dreamweaver, Adobe Premiere Pro, After Effects,
Flash Professional si dhe produkte t tjera.
Por, nuk sht vetm kjo, Adobe ka lshuar katr versione pr
Creative Suite 6, ku mund t zgjidhni Creative Suite 6 Design &
Web Premium, Creative Suite 6 Design Standard, Creative Suite 6
Production Premium, dhe Creative Suite 6 Master Collection.

Adobe Creative Suite 6 do t prezantohet n t gjith botn t premten, m 11 maj.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi