Vajza 13 vjee zbulon ilain kundr lemzs

Shko posht

Super Vajza 13 vjee zbulon ilain kundr lemzs

Mesazh nga D3M1 prej Thu May 10, 2012 2:53 pm


T gjith ne ndonjhere gjat jets kmi pas probleme me lemzn, q jo
rrall na ka tmerruar. Mirpo, 13-vjearja Mallory Kievman, si duket e
ka zgjidh kt problm me t cilin ballafaqohemi. Mallory ka zbuluar
ilain dhe at me ndihmn e lpisks, transmeton INA njoftimin.

Vajza
Mallory Kievman ilain kundr lemzs ka filluar ta krkoj q para dy
viteve. Ka tentuar q ta zgjidh problemin q nuk ka mundur ta
kontrolloj duke glltit uj deti, duke ngrn sheqer, dhe duke pir
uj me kok teposht. Problemin asgj nuk e ka zgjidh. Megjithat, ajo
ka qen kmbngulse derisa nuk ka rritur at q ka krkuar:suksesin!.

Sot,
ajo tenton q ta komercializoj ilain e vet magjik, q quhet
Hiccupops. E ka zbuluar n kuzhinn e prindrve t saj n Manchester,
Connecticut. Pas disa provave dhe tentativave, gabimeve etj, Mallory n
ilain e vet ka vendosur t prziej lpiskn, vern e mollve,
uthulln dhe sheqerin.

"Kjo shkakton dhe iriton shum nerva n
fyt dhe n goj, q jan prgjegjs pr lemzn dhe gjat ngacmimit t
lemzs. N fakt, kjo stimulon nervat dhe kanalet dhe me ndihmn e tyre
prcjell mesazhin e lemzs-ka sqaruar voglushja 13 vjeare pr
portalet elektronike. Shpikja-zbulimi i ksaj vajze q ua ka br
publike opinionit u ka plqye shum njerzve q e kan provuar dhe tani
kjo vajz do t ket edhe ekipin e vet konsultativ q do t prbhet nga
studentt e Universitetit t Connecticut t cilt kan studiuar
ekonomin. Ata do ti ofrojn tr ndihmn q do t ket nevoj kjo vajz
gjat vers q vjen.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi