Blero premton nj klip t papar

Shko posht

Super Blero premton nj klip t papar

Mesazh nga D3M1 prej Sat May 12, 2012 1:59 pm

Blero premton nj klip t papar F.0512131653773_m
Blero ka filluar punn n videoklipin e ri t kngs Ajo apo
ti pr t cilin premton se to t jet nj klip i papar deri m tani.
Knga
n fjal sht nj kompozim dhe orkestrim i dyshes Chriss dhe Zapp,
ndrsa tekstin e ka br Bubulina Krasniqi dhe videoja e saj do t
lansohet muajin e ardhshm.

Kam nisur punn pr disa kng t reja, njra do t lansohet tani,
ndrsa dy t tjerat n muajin qershor. Videoklipin e kngs Ajo apo ti
jemi duke e prgatitur me produksionin vendor Asha dhe do t jet nj
klip i papar deri m tani i realizuar prtej kufijve t Evrops, ka
thn Blero pr t prditshmen kosovare Zri.

Blero sht duke punuar aktivisht edhe n menaxhimin e produksionit
t Chriss dhe Zapp-it t ashtuquajtur Blero Entertainment, ku pritet
t aterojn edhe shum kngtar t skens muzikore shqiptare.

_________________
Blero premton nj klip t papar D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Blero premton nj klip t papar Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Blero premton nj klip t papar Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi