Agnesa Vuthaj bhet nuse, por e kujt?

Shko posht

Super Agnesa Vuthaj bhet nuse, por e kujt?

Mesazh nga D3M1 prej Sun May 13, 2012 11:04 am

Agnesa Vuthaj bhet nuse, por e kujt? Behet_nuse_agnesa_vuthaj.jpggg_
Bukuroshs Agnesa Vuthaj definitivisht i shkon shum mir fustani i nusris.
Vuthaj ende sht beqare dhe vazhdimisht thot se nuk e ka gjetur t
princin e saj n kali t bardh por kjo vello e nusris m t ciln ajo
do t paraqitet n sfilatn e Valdrin Sahitit sigurisht do tja ndryshoj
mendjen.

Ndrkaq, analistt e mods do t shikojn pr ta gjetur nusen
perfekte pr sfilatat e tyre. E Vuthaj duket se sht nj e ktill. Agnesa Vuthaj bhet nuse, por e kujt? Behet_nuse_agnesa_vuthaj

Agnesa Vuthaj bhet nuse, por e kujt? Behet_nuse_agnesa_vuthaj_1

_________________
Agnesa Vuthaj bhet nuse, por e kujt? D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Agnesa Vuthaj bhet nuse, por e kujt? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Agnesa Vuthaj bhet nuse, por e kujt? Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi