Viktima e re e hakerėve shqiptarė: uebfaqja e demokratėve tė rinj serbė

Shko poshtė

Super Viktima e re e hakerėve shqiptarė: uebfaqja e demokratėve tė rinj serbė

Mesazh nga D3M1 prej Sun May 13, 2012 5:40 pm


Ndonėse ėshtė e diel, ditė tė cilėn shumėkush e sheh si ditė pushimi,
ka tė atillė qė kanė zgjedhur pikėrisht kėtė ditė pėr ta sulmuar hiē mė
pak e hiē mė shumė se uebfaqen zyrtare tė njė partie politike serbe.


Grupi i hakerėve “Ethnic Albanian Hackers” gjatė ditės sė sotme ka
sulmuar uebfaqen e Partisė Demokratike pėr Njė Serbi tė Re dhe kjo faqe
nė kėto momente ende e ka tė njėjtėn pamje qė e ka pasur nė momentin kur
ėshtė bėrė shpartallimi: nė tė shihet harta e tė gjitha trojeve qė
banohen etnikisht me shumicė shqiptare, si dhe djathtas kėsaj harte
ndodhet numri 99 qė tregon pėr numrin e viteve qė kanė kaluar qysh kur
ėshtė bėrė shpallja e pavarėsisė sė shtetit shqiptar. Poshtė kėsaj
ndodhen nofkat e pjesėmarrėsve nė sulm: neTw0rk-c00d3R, UnikHacker, Cold
TrojaN, AcK3rMan, Crau[S]eeR, bLacKc00d3r, BadMan, MuLTi-Acidi dhe
aLphabeT.

Ajo qė ėshtė interesante tė theksohet ėshtė porosia e lėnė nė gjuhėn
shqipe drejtuar partisė viktimė tė sulmuar (po e citojmė nė formėn
origjinale ashtu siē vendosur nė faqen serbe):

Serbi , shpresojme qe nje dite do ti harroni keto gjera primitive qe i
beni ju , mirepo siq thote nje fjale e urte popullore ” Ujku qimen e
ndrron Zanatin se harron ” , dhe kjo vlen pikerisht per juve sepse 1
Millosheviq ka shkuar kan mbetur shume millosheviqa ne Serbi .Ju ende
jetoni me endrren qe nje dite do te mund ta ktheni “KOSOVEN”nen
kontrollin tuaj mirepo kjo nuk do te realizohet kurre , mirepo as edhe
Mitrovicen nuk do te mund ta ndani nga Kosova , sepse po te behet fjale
per ndarje atehere edhe ne do ti kerkojme PJESET tona qe na jane marre
dhe ne afro 6 shtete ka nga nje MITROVIC .

Jena nje komb qe s’dina mu nda , Shqiperi ETNIKE tjeter nuk ka .

Ky sulm paraqet sulmin e dytė tė kryer nga shqiptarėt me qėllim tė
mbrojtjes sė tėrėsisė territoriale tė shtetit tė Kosovės. Sulmin e parė
tė kėsaj jave ėshtė bėrė kundėr uebfaqes zyrtare tė Radiotelevizionit
rus

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi