Pamje shokuese, njerz q prjetojn direkt pasojat e armve kimike (FOTO)

Shko posht

Super Pamje shokuese, njerz q prjetojn direkt pasojat e armve kimike (FOTO)

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Mon May 14, 2012 11:57 pmFotot q gjeni ktu, jan vrtet shokuese. Ato jan nj mesazh i qart pr politikn n mbar botn, q t bj kujdes me vendimet q marrin pr armt kimike.N zona t ndryshme t Azis, Afriks etj, sikundr shihni fotot q ju sjell NOA.al, publikuar nga nj institut studimor dhe faktmbledhs ndrkombtar, tregojn sesi prdorimi i armve kimike, m s shumti pr eksperimente dhe pr t par efektin funksionues t tyre, kan shkaktuar lindjen e njerzve me defekte fizike t frikshme.


_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Pamje shokuese, njerz q prjetojn direkt pasojat e armve kimike (FOTO)

Mesazh nga Albii prej Tue May 15, 2012 8:52 am

avatar
Albii
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 554
Aktiviteti :
1 / 1001 / 100

Registration date : 18/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi