Rita Ora, pėrshėndet shqiptarėt nė shqip

Shko poshtė

Super Rita Ora, pėrshėndet shqiptarėt nė shqip

Mesazh nga D3M1 prej Tue May 15, 2012 9:36 pm

Rita Ora, pėrshėndet shqiptarėt nė shqip Ritaora4-560x315
Kėngėtarja e mirėnjohur shqiptare, Rita Ora, ka pėrshendetur gjithė
shqiptarėt me njė status nė gjuhėn shqip. “I falenderojė tė gjithė
shqiptarėt pėr pėrkrahjen . Ju dua Rita Ora”, ėshtė shprehur kėngėtarja
nė faqen e saj zyrtare nė Facebook.

Kjo pėrshėndetje duket se ka ndezur zemrat e shqiptarėve, tė cilėt
kanė pohuar se ndihen krenarė pėr Ritėn dhe pėr karrierėn e saj.

_________________
Rita Ora, pėrshėndet shqiptarėt nė shqip D3m1
Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Rita Ora, pėrshėndet shqiptarėt nė shqip Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rita Ora, pėrshėndet shqiptarėt nė shqip Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Rita Ora, pėrshėndet shqiptarėt nė shqip

Mesazh nga GentleMan prej Wed May 16, 2012 10:44 pm

bravo.. tlumt e madhja e kosoves.. rita ora

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
GentleMan
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 32
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
Rita Ora, pėrshėndet shqiptarėt nė shqip Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rita Ora, pėrshėndet shqiptarėt nė shqip Right_bar_bleue

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi