Sulmohet faqja zyrtare e AAK

Shko posht

Super Sulmohet faqja zyrtare e AAK

Mesazh nga D3M1 prej Sun May 20, 2012 12:22 pm


Faqja zyrtare n internet e AAK Aleanca pr Ardhmrin e Kosovs sht
sulmuar nga haker dhe pamja e saj q prej dats 18 maj paraqitet ashtu
si e shihni n foto.

N faqen e par t www.aak-ks.org ku duhet t ishte faqja normale e
ksaj partie, momentalisht shkruhet se faqja sht sulmuar nga Kosova
Cyber Warriors.

Nuk dihen arsyet e ndrmarrjes s ktij sulmi ndaj faqes s internetit t AAK.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi