Video shokuese,femiu ne lavatriēe lufton me jetėn(video)

Shko poshtė

Super Video shokuese,femiu ne lavatriēe lufton me jetėn(video)

Mesazh nga D3M1 prej Sun May 20, 2012 3:58 pm

Video shokuese,femiu ne lavatriēe lufton me jetėn(video) Re
Njė amerikan i papėrgjegjshėm me shaka e ka vendosur fėmijėn e
tij tė vogėl nė njė lavatriēe tė madhe, gjė e cila pėr pak sa nuk i
kushtoi jetėn vogėlushit.

Makina e larjes sė teshave ishte e njė lloji qė fillonte punėn me tė
mbyllur derėn ēka bėri qė nėna dhe babi tė futeshin nė panik. Rrotullimi
i fėmijės disa herė nė lavatriēe u regjistrua minutė pas minute nė
kamerat e sigurisė sė lavanterisė.

Sipas Start, ngjarja ka ndodhur mė 11 maj nė Shtetet e
Bashkuara tė Amerikės dhe ėshtė shpėrndarė vetėm sė fundmi nė uebsajtet
nė internet. Nė video shfaqet njė nėnė e re sė bashku me bashkėshortin
dhe fėmijėn e tyre tė vogėl nė njė lavanteri. Babai i pakujdesshėm, i
cili dėshiron tė bėjė shaka, e vendos fėmijėn nė lavatriēe dhe i mbyll
kapakun. Mirėpo, makina kishte njė sistem qė me tė mbyllur derėn hyn nė
punė e nė kėtė mėnyrė filloi tė rrotullonte edhe fėmijėn bashkė me
rrobat. Sado qė u munduan tė hapin derėn e lavatriēes nėna dhe babai i
shastisur, nuk ia dolėn.

Nė kėtė mėnyrė ata vrapuan pėr te personeli i lavanterisė. Ndėrkohė
qė fėmija vazhdonte tė rrotullohej, njė punonjėse erdhi me shpejtėsi dhe
e fiku makinėn e larjes. Pas hapjes sė kapakut u pa qė fėmija ishte nė
gjendje tė mirė shėndetėsore. Babai duket se ka nxjerrė mėsim se jo me
gjithēka mund tė bėhet shaka.


_________________
Video shokuese,femiu ne lavatriēe lufton me jetėn(video) D3m1
Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Video shokuese,femiu ne lavatriēe lufton me jetėn(video) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Video shokuese,femiu ne lavatriēe lufton me jetėn(video) Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi