Rihanna puth Ritn

Shko posht

Super Rihanna puth Ritn

Mesazh nga D3M1 prej Mon May 21, 2012 9:53 am

Rihanna puth Ritn F.0521085856463_m
Rihanna dhe Rita Ora ndoshta jan destinuar pr t qen armike,
duke qen se muzika e tyre tingllon ngjashm dhe gjithmon ka pasur
pshpritje rreth ndrtimit t nj rivaliteti mes tyre.
Mirpo,
t dyja kngtaret kan vendosur tu tregojn t gjithve se ato nuk do
t jen si Tupac dhe Biggie apo Britney dhe Christina.

Rihanna dhe Rita kan ndar nj puthje gjat nj feste ditlindjeje.
M pas, kngtarja me prejardhje shqiptare ka publikuar n Twitter nj
fotografi n t ciln shihet krijuesja e hitit We Found Love duke e
puthur at n qaf.

Ndrkoh q fotografia sht dshmi se nuk ka armiqsi mes tyre, me
siguri se ajo do t nxis spekulime t reja rreth bisekusalitetit t
Rihannas, ndrsa do t vihet n dyshim edhe seksualiteti i Rits.

_________________
Rihanna puth Ritn D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Rihanna puth Ritn Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rihanna puth Ritn Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi