Elvana Gjata e dashuruar pas...

Shko posht

Super Elvana Gjata e dashuruar pas...

Mesazh nga D3M1 prej Mon May 21, 2012 1:31 pm

Elvana Gjata e dashuruar pas... F1_21-elvana1337604138
Tiran, 21 maj - Kngtarja Elvana Gjata e cila sht edhe konkurrente
n Dancing With the Stars e ka marr mjaft seriozisht garn. N
rrjetin social Facebook sht publikuar nj foto e kngtares ku shfaqet
e veshur me t bardha, nj ngjyr t ciln e prdor shpesh n veshjet e
saj dhe q pr m tepr i shkon.

Gjata sht shfaqur srish me
nj fustan t bardh n nj vjetorin e revists Harmony. Megjithat
bie n sy rnia e saj n pesh, kjo pr shkak t strvitjeve t shumta
pr t qen gjithmon n form pr do performanc t Dancing With the
Stars.

_________________
Elvana Gjata e dashuruar pas... D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Elvana Gjata e dashuruar pas... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Elvana Gjata e dashuruar pas... Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi