Ka 33 vjet, 3o fėmijė e 11 gra

Shko poshtė

Super Ka 33 vjet, 3o fėmijė e 11 gra

Mesazh nga D3M1 prej Mon May 21, 2012 1:34 pm


Dezmond Heēet, i cili ka 33 vjet dhe ėshtė baba i 30 fėmijėve me 11 gra,
ka kėrkuar ndihmė nga shteti pėr tė paguar alimentacionet. Ai nė
shtetin amerikan Tenesi ėshtė i njohur, meqė para tri vjetėsh para
gjykatės kishte pranuar se ka 221 fėmijė dhe kishte premtuar se aty do
tė ndalej.

Heēet bėn njė punė qė paguhet pak, kurse gjysma e
pagės sė tij shkon nė llogari tė 11 grave, qė janė nėna tė fėmijėve tė
tij. Kur ndahen paratė, del se disa nga fėmijėt e tij marrin 1,49
dollarė nė muaj.

Ai e ka lutur gjykatėn qė t’i lejojė njė
ndėrprerje tė pagimit tė alimentacioneve meqė mezi po ia del me pagėn e
tij minimale. Ai pohon se ua dinė emrin qė tė 30 fėmijėve si dhe
datėlindjet e tyre. Fėmija e tij mė e vjetėr ėshtė 14 vjeē.

Heēet
herėn e fundit doli para gjyqit nė maj tė vitit 2009, kur kishte 21
fėmijė. Atėherė kishte deklaruar se nuk e ka ndėrmend tė ketė fėmijė tė
tjerė.

Heēeti nuk ėshtė “babi seri” i vetėm, i cili u bė lajm
dite. Lojtari i ligės NFL, Antonio Kromarti, ka 28 vjet dhe ėshtė baba i
10 fėmijėve me tetė gra nė gjashtė shtete tė ndryshme.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Ka 33 vjet, 3o fėmijė e 11 gra

Mesazh nga Nora prej Tue May 22, 2012 6:04 am

i fort koka bree :P hahaha

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Ka 33 vjet, 3o fėmijė e 11 gra

Mesazh nga Daffina prej Tue May 22, 2012 12:33 pm

Do te jete nje familje shum interesante!

_________________
Nuk dua pasuri, por dinjitet dhe krenari..
Daffina
Daffina
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3911
Vendbanimi: : Kosov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Ka 33 vjet, 3o fėmijė e 11 gra

Mesazh nga edi-viti prej Tue May 22, 2012 5:51 pm

krejt budall qenkaa valla

_________________
Krejt pom presin mu per me fillu,
krejt jon munu po smujn mem rxu,
ju kom tregu qe mos me u mundu,
sum kan besu qe qysh jon rxu.


edi-viti
edi-viti
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 21950
Mosha : 27
Viti: : 01/08/1991
Vendbanimi: : Milano
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Ka 33 vjet, 3o fėmijė e 11 gra

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi