Rihanna feston me Drogban

Shko posht

Super Rihanna feston me Drogban

Mesazh nga D3M1 prej Mon May 21, 2012 9:14 pm

Rihanna feston me Drogban F.0521224458514_m
Kngtarja m e popullarizuar pr momentin, Rihanna, t dieln
mbrma iu sht bashkuar Kanye West dhe Jay-Z n nj koncert n Londr,
ndrsa m pas ka vazhduar festn me lojtarin e Chelseat, Didier Drogba.
Rihanna
ka shkruar n profilin e saj n Twitter se sht krenare q ka
performuar s bashku me dy repert, ndrsa m pas ka publikuar nj
fotografi t prbashkt me sulmuesin nga Bregu i Fildisht, t cilin e
kishte takuar pas koncertit n nj klub nate.

N klubin Boujis n Kensington, Drogba ka festuar triumfin n Lign
e Kampionve, ndrsa kngtarja ka qen e lumtur q ka mundur t
argtohet me futbollistin.

Ve tij, 24-vjearja thuhet t ket festuar edhe me futbollistin
Salomon Kalou, ndrsa tabloidet britanike e kan kshilluar kngtaren
me fjalt: Qndro larg mashkullit t quajtur John Terry!.

_________________
Rihanna feston me Drogban D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Rihanna feston me Drogban Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rihanna feston me Drogban Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi