Kinezja kndon Suus e Rona Nishliut (video)

Shko posht

Super Kinezja kndon Suus e Rona Nishliut (video)

Mesazh nga D3M1 prej Wed May 23, 2012 4:44 pm

Kinezja kndon Suus e Rona Nishliut (video) F1_23-kina1337781049
Helsinki, 23 maj Pas paraqitjes mbreslnse n Eurovision, duket se
knga e Rona Nishliut, Suus, ka br buj t madhe. Nj kineze me
banim n Finland e dshmon kt. Si vihet re edhe nga video, ajo
kngn e Rons e kndon me pasion dhe n gjuhn shqipe. Natyrisht
shqiptimi ssht m i miri, por sht shum simpatik.

Pas
hulumtimit t br nga portali koha.net, vajza q e interpreton mjaft
bukur kngn e Ronas quhet Beatriku dhe thot se pr kndimin e kngs i
sht dashur t ushtroj shum.


_________________
Kinezja kndon Suus e Rona Nishliut (video) D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Kinezja kndon Suus e Rona Nishliut (video) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kinezja kndon Suus e Rona Nishliut (video) Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi