Publikohet knga e fundit e Whitney Houston

Shko posht

Super Publikohet knga e fundit e Whitney Houston

Mesazh nga D3M1 prej Wed May 23, 2012 5:43 pm

Publikohet knga e fundit e Whitney Houston F.0522212127532_m
Knga e fundit e t ndjers Whitney Houston, t ciln e ka
incizuar me fituesen e spektaklit American Idol, Jordin Sparks, sht
lansuar t hnn.
Celebrate sht knga paralajmruese e
ribrjes s filmit nga viti 1976, Sparkle, i cili do t dal n kinema
nga muaji gusht.

R. Kelly sht kompozitor dhe producent i kngs, ndrsa incizimi sht br pak koh para vdekjes se Whitneyt.

_________________
Publikohet knga e fundit e Whitney Houston D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Publikohet knga e fundit e Whitney Houston Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Publikohet knga e fundit e Whitney Houston Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi