Kenge kushtuar viktimave te Himares

Shko poshtė

Super Kenge kushtuar viktimave te Himares

Mesazh nga D3M1 prej Thu May 24, 2012 8:04 pm

Kenge kushtuar viktimave te Himares F.0524180602443_m
Tashmė ėshtė bėrė praktikė qė nė shenjė tė ndonjė ngjarjeje tė
jashtėzakonshme, qoftė tė mirė, apo tė keqe, tė ketė kėngė ku thurren
nderime dhe kėshtu nuk ndryshon as nė rastin e viktimave tė aksidentit
tė Himarės, ngjarje pėr tė cilėn ėshtė kushtuar kėngė e veēantė.

internet ka filluar tė qarkullojė njė kėngė qė pėrkujton viktimat e
aksidentit tragjik tė ndodhur ditė mė parė nė Himarė, e cila besohet tė
jetė punuar nga njė DJ i panjohur, DJ Aureli. Nė fakt, kėnga nė kėtė
video kėndohet nga Shumbin Ismajli dhe titullohet "Asnjė lule s'mbet nga
vera", por i ėshtė bashkangjitur fotove tė viktimave tė aksidentit nė
fjalė.

Nga aksidenti tragjik nė Himarė kanė mbetur tė vdekur 13 persona,
shumica studente tė Universitetit “Aleksandėr Xhovani” nga Elbasani.

_________________
Kenge kushtuar viktimave te Himares D3m1
Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Kenge kushtuar viktimave te Himares Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kenge kushtuar viktimave te Himares Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Kenge kushtuar viktimave te Himares

Mesazh nga GentleMan prej Fri May 25, 2012 10:40 am

shum keng e dhimbeshme..

p/s nuk dua ta fajsoj tash te ndjerin shoferin.. por aj i“ka marr ne qaf gjith keta..
duke vozitur me shpejtesi te pa pershtatshme..
nuk mund te thojm eka shkru zoti.. nuk eka shkru zoti mi grah shpejt e mej marr ne qaf 12 persona tjer + veten.. shoferat e till duhet te bejn kujdes sepse e shkatrrojn 1 familje te dikuj tjeter..
thash eshte gjynah ta gjykojm.. por po flas sipas deshmitarit qe ishte duke e ndjekur mbrapa autobuzin.. para aksidentit autobuzi eka rrit shpejtesin dhe ika humb kontrolla..!!

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
GentleMan
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 32
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
Kenge kushtuar viktimave te Himares Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kenge kushtuar viktimave te Himares Right_bar_bleue

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi