Kaltrina Selimi martohet fshehtazi ne Londer

Shko posht

Super Kaltrina Selimi martohet fshehtazi ne Londer

Mesazh nga D3M1 prej Fri May 25, 2012 6:41 pm

Kaltrina Selimi martohet fshehtazi ne Londer Kaltrina-selimi-0007b-400-avip
E fejuar dhe me nje lidhje shume stabel si edhe personaliteti i saj,
kengetarja e njohur Kaltrina Selimi, ka vendosur qe te largohet nga
Kosova, edhe pse tentoi te sillte te fejuarin e saj Dritonin ne Kosove.
Destinacioni i tyre tashme eshte Londra, ku cifti po stabilizohet pas
vjedhjes ne apartamentin e tyre ne Prishtine. Hajdutet, pervec sendeve
me vlere, moren edhe te gjithe dokumentacionin personal te Kaltrines dhe
Dritonit, kurse cifti tashme ka rregulluardokumentet e reja dhe sic njoftojne nga Prishtina, kengetarja eshte
pare teksa eshte larguar nga ambasada britanike ku kishte bere dhe
aplikimin per vize. Pasi te shkoje ne Londer per te jetuar, ajo do te
kurorezohet atje me Dritonin per te rregulluar dokumentet ne Angli.
Planet per martese Kaltrina i ka bere qe para dy viteve, por angazhimet
e shumta nuk e kane lene qe ajo te percaktoje nje date per ceremonine
martesore.

_________________
Kaltrina Selimi martohet fshehtazi ne Londer D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Kaltrina Selimi martohet fshehtazi ne Londer Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kaltrina Selimi martohet fshehtazi ne Londer Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi