Marrin hak pr Majlinda Kelmendin!

Shko posht

Super Marrin hak pr Majlinda Kelmendin!

Mesazh nga D3M1 prej Sat May 26, 2012 6:57 pm

Kosovo Hackers Group para pak astesh ka thyer njrn nga faqet zyrtare t Qeveris s Serbis.

Prderisa partit politike n Serbi jan
n negociata pr krijimin e Qeveris s re, zyrtart e teknologjis
informative ia kan fut gjum

N mesazhin t cilin e kan ln, grupi i
hakerve nga Kosova, thuhet: Nuk na lejuat me flamur t Kosovs por do
na gjeni Kuq e Zi ne Londr dhe Lojrat Olimpike

Ky sht linku nse dshironi ta shihni faqen e thyer nga KHG.

http://www.srbija.gov.rs/?change_lang=en

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi