Babastars, bashkpunim me DJ t 50 Cent

Shko posht

Super Babastars, bashkpunim me DJ t 50 Cent

Mesazh nga D3M1 prej Sat May 26, 2012 7:12 pm

Babastars, bashkpunim me DJ t 50 Cent  F.0526140827667_m

Hip-hop labeli kosovar, Babastars, si duket synon t thyej
kufinjt e industris s muziks shqiptare, pasi pritet t bashkpunoj
me deejay zyrtar t reperit amerikan 50 Cent, DJ Whookid.
Babastars
kan shkmbyer kontakte s fundmi me DJ Whookid, i cili n Twitter ka
br t ditur se sht duke punuar n nj projekt t ri me repert
kosovar, e q natyrisht prbn lajm t jashtzakonshm pr skenn e
hip-hopit kosovar, pasi bhet fjal pr deejay t nj prej reperve m
t mir n bot, 50 Cent.

Projekti Babastars dhe Dj Whookid lansohet s shpejti. #EUROtakeover, ka shkruar deejay amerikan n Facebook.


Babastars, bashkpunim me DJ t 50 Cent  Djwhookid%20babastars350

_________________
Babastars, bashkpunim me DJ t 50 Cent  D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Babastars, bashkpunim me DJ t 50 Cent  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Babastars, bashkpunim me DJ t 50 Cent  Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi