E fshin nga Facebook, rrahje e papar mes dy femrash, 40 vet pr ti ndar

Shko posht

Super E fshin nga Facebook, rrahje e papar mes dy femrash, 40 vet pr ti ndar

Mesazh nga Daffina prej Mon May 28, 2012 9:22 am

E fshin nga Facebook, rrahje e papar mes dy femrash, 40 vet pr ti ndar

Nj grua nuk e ka duruar dot faktin kur zbuloi se emri i saj ishte fshir n Facebook nga nj mikesh tepr e afrt e saj.

N kt ngjarje u desh ndrhyrja e policis pr t qetsuar dy mikeshat dhe ndrhyrja edhe nga rreth 40 personat q ndodheshin rrotull duke par skenn.

Dy ish-miket prfunduan t dyja n ambulanc pr t marr ndihm mjeksore n spital pas grindjes s rrall, raporton noa.al.

Gjithka ka ndodhur pas dreks q po hanin. Befas njra prej tyre zbuloi se mikja e kishte fshir nga Facebook dhe menjher rendi drejt saj pr ti krkuar shpjegime.

N nj moment diskutimi sht kthyer n sherr mes dy femrave nga Borgo Nuovo e Italis. N kt grindje kan marr pjes dhe familjart s bashku me t afrmit e femrave. Sherri u pasua me britma, sharje, akuza t forta, prleshje q degjeneruan n shkulje floksh, goditje n trup dhe n kok.

_________________
Nuk dua pasuri, por dinjitet dhe krenari..
avatar
Daffina
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3911
Vendbanimi: : Kosov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi