Elvana thirrje shqiptarve: Mos u shani

Shko posht

Super Elvana thirrje shqiptarve: Mos u shani

Mesazh nga D3M1 prej Tue May 29, 2012 10:15 am

Elvana thirrje shqiptarve: Mos u shani F.0529113002333_m
Elvana Gjata ka porositur t gjith shqiptart q t mos ken kufij dhe mos harrojn se jan nj komb dhe kan nj gjak.Kngtarja,
e cila sht duke konkurruar n spektaklin DWTS, ka publikuar nj
status n Facebook duke u br thirrje shqiptarve pr bashkim, e
nxitur nga komentet rreth kngs Suus, pjesmarrse n Eurovizion.

E shtyr nga reagimet e shumta, jo fort t kndshme, madje t
trishtueshme, q kam par dhe dgjuar kto dit, ndjej t them dhe t
bj thirrje pr t gjith shqiptart kudo q jan, q n momente t
tilla kur duhet t festojm, dhe t jemi m t bashkuar se kurr, nuk ka
vend pr ndarje kufijsh!!.

Jini mirnjohs, t drejt, sepse vetm kshtu mund t ecim prpara.
Jemi nj komb, kemi nj gjuh, nj gjak, ka prfunduar Elvana.

_________________
Elvana thirrje shqiptarve: Mos u shani D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Elvana thirrje shqiptarve: Mos u shani Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Elvana thirrje shqiptarve: Mos u shani Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi