Madonna pėrdor armė nė skenė

Shko poshtė

Super Madonna pėrdor armė nė skenė

Mesazh nga D3M1 prej Tue May 29, 2012 5:06 pm

Madonna pėrdor armė nė skenė F.0529182121520_m
Mbretėresha e muzikės pop, Madonna, ka nxitur reagime pasi gjatė provave pėr turneun MDNA, ėshtė fotografuar me revole nė dorė.Kėngėtarja
aktualisht ėshtė duke u pėrgatitur pėr fillimin e turneut, ndėrsa
koncertin e parė do ta mbajė mė 31 maj nė Tel Aviv tė Izraelit.

Fansat e kanė fotografuar Madonnan gjatė kohės sė provave nė stadiumin Ramat Gan, kurse WENN raporton se nė njė moment, kėngėtarja nxjerr revolen dhe e drejton kah publiku dhe valltaret e saj mbajnė mitraloza dhe pushkė.

Edhe nė vitin 2008 Madonna ėshtė kritikuar pėr promovim tė dhunės,
pasi ėshtė parė me kėpucė taket e tė cilave kishin formė revoleje.

_________________
Madonna pėrdor armė nė skenė D3m1
Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Madonna pėrdor armė nė skenė Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Madonna pėrdor armė nė skenė Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi