Leonora Jakupi pranon ofertėn pėr duet me Adelina Ismailin

Shko poshtė

Super Leonora Jakupi pranon ofertėn pėr duet me Adelina Ismailin

Mesazh nga D3M1 prej Tue May 29, 2012 6:24 pm

Leonora Jakupi pranon ofertėn pėr duet me Adelina Ismailin Adelina_leonora
Siē duket kokėfortėsia shqiptare po zbutet me kalimin e kohės. Pas
rrahjes spektakulare tė Leonora Jakupit nga familja Ismaili, ne krye me
kėngėtaren Adelina Ismaili, ka ndodhur njė gjest njerėzor nga kjo
familje.


Adelina Ismaili i bėnė ftesė Leonorės pėr tė bashkėpunuar nė klipin
me tė ri muzikor kushtuar Kosovės. Pėr kėtė klip ėshtė vendosur qė tė
shpenzohet shuma prej 100.000 eurosh dhe shpenzimet do t`i mbulojnė
pėrgjysmė.

Pjesėn e Adelinės do ta mbuloj i dashuri i saj nė
Zvicėr, ndėrsa Leonora pėr momentin, nuk dėshiron tė zbuloj identitetin e
sponzoruesit gjeneral. Pritet qė ky klip tė ketė sukses tė madh dhe tė
jetė i pranishėm edhe nė arenėn ndėrkombėtare.

Temė e kėtij klipi
do tė jetė varfėria. Ne njė pėrpjekje pėr tė kontaktuar nėnėn e
Adelinės, mėsuam qė ajo ka udhėtuar nė Baku, pėr tė pėrcjellė nga afėr
"gjyshet ruse" nė Eurovision dhe ėshtė ndėr tė parat qė i ka uruar Ronės
suksesin.

Mė i befasuari mė kėtė pranim tė ofertės duket tė jetė
Ermal Fejzullahu, ofertėn e tė cilit pėr duet tė pėrbashkėt e kishte
refuzuar muaj mė parė Leonora Jakupi.

_________________
Leonora Jakupi pranon ofertėn pėr duet me Adelina Ismailin D3m1
Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Leonora Jakupi pranon ofertėn pėr duet me Adelina Ismailin Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Leonora Jakupi pranon ofertėn pėr duet me Adelina Ismailin Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Leonora Jakupi pranon ofertėn pėr duet me Adelina Ismailin

Mesazh nga GentleMan prej Tue May 29, 2012 7:38 pm

hajde perhajer :) pasken mu rreh n“video klip maje mend :P

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
GentleMan
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 32
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
Leonora Jakupi pranon ofertėn pėr duet me Adelina Ismailin Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Leonora Jakupi pranon ofertėn pėr duet me Adelina Ismailin Right_bar_bleue

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Leonora Jakupi pranon ofertėn pėr duet me Adelina Ismailin

Mesazh nga edi-viti prej Wed May 30, 2012 6:01 pm

GentleMan shkruajti:hajde perhajer :) pasken mu rreh n“video klip maje mend :P

jo ishalla lordd po mendon me pa ni metch aaaaaaaaaaaa heheheh..

_________________
Krejt pom presin mu per me fillu,
krejt jon munu po smujn mem rxu,
ju kom tregu qe mos me u mundu,
sum kan besu qe qysh jon rxu.

Leonora Jakupi pranon ofertėn pėr duet me Adelina Ismailin Coadminw
Leonora Jakupi pranon ofertėn pėr duet me Adelina Ismailin Pura2a3bec6ce3d42eb
edi-viti
edi-viti
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 21950
Mosha : 27
Viti: : 01/08/1991
Vendbanimi: : Milano
Aktiviteti :
Leonora Jakupi pranon ofertėn pėr duet me Adelina Ismailin Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Leonora Jakupi pranon ofertėn pėr duet me Adelina Ismailin Right_bar_bleue

Registration date : 14/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Leonora Jakupi pranon ofertėn pėr duet me Adelina Ismailin

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi